✓ Elke deal onder de gangbare prijs voor die bestemming✓ Alleen hotels met een gastenscore van 7,5 of hoger✓ Je boekt rechtstreeks bij de reisorganisatie
0
Lopesan Villa Del Conde cover
+ 15 foto's

Lopesan Villa Del Conde

5★Meloneras · Canarische Eilanden3 aanbieders
vanaf € 582 per week
Boekie's indruk

Met zwembad, wifi en eigen strand in Meloneras, Spanje.

In het kort

Villa5-sterrenGastenscore 9,4logies en ontbijtpoolwifibeachparking

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • luxezoekers
  • gezinnen met jonge kinderen
  • strandvakantiegangers
Minder geschikt voor
  • rustzoekers
  • feestgangers
aan-zeeluxefamilievriendelijk

Over deze accommodatie

Meloneras op Gran Canaria ligt naast de duinen van Maspalomas, met een lange promenade langs de zee en zon die het hele jaar meedoet. Lopesan Villa Del Conde is een 5-sterren adres met zwembad, strand, ontbijt, wifi en parkeergelegenheid, dus je hebt alles bij de hand. Het luxeniveau vertaalt zich in een hogere prijs, wat past bij wie voor verzorging en kindvriendelijke voorzieningen komt. Rond het zwembad en de animatie is het gezellig levendig, precies wat gezinnen met jonge kinderen zoeken. Loop naar de vuurtoren van Maspalomas, klim de duinen in bij zonsopkomst of rijd naar het groene binnenland bij Tejeda. Plan je Canarische week in Meloneras en geniet.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Lopesan Villa Del Conde?
Lopesan Villa Del Conde ligt in Meloneras, Canarische Eilanden, Spanje.
Heeft Lopesan Villa Del Conde een zwembad?
Ja, er is een zwembad aanwezig op het terrein.
Is er gratis wifi?
Ja, gratis wifi is beschikbaar.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Lopesan Villa Del Conde?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Lopesan Villa Del Conde verkoopt en daar direct boeken.
Welk cijfer kreeg Lopesan Villa Del Conde van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Lopesan Villa Del Conde gemiddeld een 9,3 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Lopesan Villa Del Conde?
Lopesan Villa Del Conde is een 5-sterren villa in Meloneras, Canarische Eilanden, Spanje.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Lopesan Villa Del Conde staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Spaans is de hoofdtaal. Engels werkt redelijk aan de kust, minder in het binnenland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Lopesan Villa Del Conde?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Vijf sterren-niveau vertaalt zich in een hogere prijs; budgetreizigers vinden elders meer waarde. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij rustzoekers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: aan-zee, luxe, familievriendelijk.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk prijzen & aanbieders

3 aanbieders — sortering op prijs.

💡 Voor 5 nachten verschillen 2 aanbieders € 101 — zelfde accommodatie, zelfde reisduur. De overige aanbieders bieden een andere reisduur. Waarom verschillen die prijzen zo?

Boekie volgde de prijs 29 dagen: laagste € 542, midden € 616.

De vakantiediscounter★ Boekie's tip
logies en ontbijt · 5n
vanaf € 582per week
Boek bij De vakantiediscounter →
Corendon
Logies en ontbijt · 5n
vanaf € 683per week
Boek bij Corendon →
Tui
Logies en ontbijt · 7n
vanaf € 3.436per week
Boek bij Tui →

Vergelijkbare hotels

Andere 5-sterren opties in Gran Canaria.

Twijfels?

Liever meteen de beste deals zien? Die staan op één plek.

Prijzen zijn per persoon bij verblijf met twee personen op één kamer, inclusief vlucht. Prijzen kunnen gedurende de dag wijzigen. Aanbieders passen ze soms per uur aan. De prijs die je bij de aanbieder zelf ziet, is de prijs die geldt.

Zo regel je de rest

Boeken is het halve werk. Dit is wat er meestal nog komt kijken — inclusief wanneer je het niet nodig hebt.

Klik je door en sluit je iets af? Dan kan Boekie daar commissie voor krijgen. Vakantieboekie rekent jou geen toeslag; de partnerprijs is bindend en de volgorde hierboven hangt niet van de commissie af.