✓ Elke deal onder de gangbare prijs voor die bestemming✓ Alleen hotels met een gastenscore van 7,5 of hoger✓ Je boekt rechtstreeks bij de reisorganisatie
0
Nungwi Dreams by Mantis cover
+ 15 foto's

Nungwi Dreams by Mantis

5★Nungwi · Tanzania5 aanbieders
vanaf € 1.339 p.p.
Boekie's indruk

Hotel in Nungwi. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel5-sterrenGastenscore 8,1logies en ontbijtwifiparkingkindvriendelijk

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • luxezoekers
  • stellen
  • strandvakantiegangers
  • rustzoekers
Minder geschikt voor
  • budgetreizigers
  • feestgangers
luxecasual

Over deze accommodatie

Nungwi op Zanzibar heeft misschien wel het mooiste strand van het eiland: poederwit zand, dhows op het water en een zee die zelfs bij eb diep genoeg blijft om te zwemmen. Dit 5-sterren verblijf met wifi en parkeergelegenheid past bij een reis waarin je vooral tijd wil hebben. Reken op tropische warmte en af en toe een korte bui, waarna alles nog groener oogt. Snorkel bij Mnemba, vaar mee bij zonsondergang, bezoek een specerijenplantage en dwaal door de steegjes van Stone Town. In de avond eet je verse tonijn met kokosrijst. Voor stellen en rustzoekers is dit heerlijk ver van alles. Vergelijk hier meerdere aanbieders voor jouw Zanzibar-reis.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Nungwi Dreams by Mantis?
Nungwi Dreams by Mantis ligt in Nungwi, Zanzibar (Zanzibar), TZ.
Hoeveel sterren heeft Nungwi Dreams by Mantis?
Nungwi Dreams by Mantis is een 5-sterren hotel in Nungwi, Zanzibar (Zanzibar), TZ.
Zijn er nadelen aan Nungwi Dreams by Mantis?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 5-sterren hotel in tz. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij budgetreizigers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe, casual.

Vergelijk prijzen & aanbieders

5 aanbieders — sortering op prijs.

💡 Voor 7 nachten verschillen 2 aanbieders € 299 — zelfde accommodatie, zelfde reisduur. De overige aanbieders bieden een andere reisduur. Waarom verschillen die prijzen zo?

Boekie volgde de prijs 29 dagen: laagste € 1.283, midden € 1.389.

De vakantiediscounter★ Boekie's tip
logies en ontbijt · 5n
vanaf € 1.339p.p.
Boek bij De vakantiediscounter →
Zoover
5n
vanaf € 1.354p.p.
Boek bij Zoover →
Tjingo
ontbijt · 7n
vanaf € 1.463p.p.
Boek bij Tjingo →
Suntip
7n
vanaf € 1.762p.p.
Boek bij Suntip →
Dutchflyguys
6n
vanaf € 2.102p.p.
Boek bij Dutchflyguys →

Vergelijkbare hotels

Andere 5-sterren opties in Zanzibar.

Twijfels?

Liever meteen de beste deals zien? Die staan op één plek.

Prijzen zijn per persoon bij verblijf met twee personen op één kamer, inclusief vlucht. Prijzen kunnen gedurende de dag wijzigen. Aanbieders passen ze soms per uur aan. De prijs die je bij de aanbieder zelf ziet, is de prijs die geldt.

Zo regel je de rest

Boeken is het halve werk. Dit is wat er meestal nog komt kijken — inclusief wanneer je het niet nodig hebt.

Klik je door en sluit je iets af? Dan kan Boekie daar commissie voor krijgen. Vakantieboekie rekent jou geen toeslag; de partnerprijs is bindend en de volgorde hierboven hangt niet van de commissie af.