✓ Elke deal onder de gangbare prijs voor die bestemming✓ Alleen hotels met een gastenscore van 7,5 of hoger✓ Je boekt rechtstreeks bij de reisorganisatie
0
Arubiana Inn cover
+ 13 foto's

Arubiana Inn

2★Oranjestad · Aruba3 aanbieders
vanaf € 1.255 p.p.
Boekie's indruk

Hotel in Oranjestad. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel2-sterrenGastenscore 8,0enkel logiespool

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • strandvakantiegangers
  • rustzoekers
  • gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
  • luxezoekers
  • feestgangers
casualaan zee

Over deze accommodatie

Ontdek het zonnige Oranjestad op Aruba vanuit de gezellige Arubiana Inn. Dit 2-sterrenhotel is een fijne uitvalsbasis om de Caribische sfeer te proeven. Je duikt na een dag vol eilandavonturen zo het verkoelende zwembad in. Wandel door de kleurrijke straten van Oranjestad, geniet van de lokale keuken of zoek een rustig plekje op een van de mooie stranden. Hoewel de Arubiana Inn je alle basiscomfort biedt voor een zorgeloze vakantie, is het hotel vooral geschikt voor reizigers die de omgeving willen verkennen en minder waarde hechten aan uitgebreide luxe. Hier vergelijk je de beste aanbiedingen voor jouw verblijf op dit heerlijke eiland.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Arubiana Inn?
Arubiana Inn ligt in Oranjestad, Aruba, Aruba.
Hoeveel sterren heeft Arubiana Inn?
Arubiana Inn is een 2-sterren hotel in Oranjestad, Aruba, Aruba.

Vergelijk prijzen & aanbieders

3 aanbieders — sortering op prijs.

💡 Bespaar € 36 ten opzichte van de duurste aanbieder (Suntip, zelfde aantal nachten). Waarom verschillen die prijzen zo?

Boekie volgde de prijs 11 dagen: laagste € 1.011, midden € 1.196.

Tjingo★ Boekie's tip
enkel logies · 7n
vanaf € 1.255p.p.
Boek bij Tjingo →
Tui
Logies · 8n
vanaf € 1.281p.p.
Boek bij Tui →
Suntip
7n
vanaf € 1.291p.p.
Boek bij Suntip →

Vergelijkbare hotels

Andere 2-sterren opties in Aruba.

Twijfels?

Liever meteen de beste deals zien? Die staan op één plek.

Prijzen zijn per persoon bij verblijf met twee personen op één kamer, inclusief vlucht. Prijzen kunnen gedurende de dag wijzigen. Aanbieders passen ze soms per uur aan. De prijs die je bij de aanbieder zelf ziet, is de prijs die geldt.

Zo regel je de rest

Boeken is het halve werk. Dit is wat er meestal nog komt kijken — inclusief wanneer je het niet nodig hebt.

Klik je door en sluit je iets af? Dan kan Boekie daar commissie voor krijgen. Vakantieboekie rekent jou geen toeslag; de partnerprijs is bindend en de volgorde hierboven hangt niet van de commissie af.