✓ Elke deal onder de gangbare prijs voor die bestemming✓ Alleen hotels met een gastenscore van 7,5 of hoger✓ Je boekt rechtstreeks bij de reisorganisatie
0
Iberostar Selection Albufera Playa cover
+ 35 foto's

Iberostar Selection Albufera Playa

4★Playa de Muro · Spanje7 aanbieders
vanaf € 473 p.p.
Boekie's indruk

4-sterren hotel aan Playa De Muro, met zwembad, wifi en eigen strand.

In het kort

Hotel4-sterrenGastenscore 9,5All Inclusivepoolwifibeachparking

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • all-inclusive-liefhebbers
  • gezinnen met jonge kinderen
  • strandvakantiegangers
Minder geschikt voor
  • stedentrip-fans
  • luxezoekers
all-inclusive-resortaan-zeefamilievriendelijk

Over deze accommodatie

Playa de Muro op Mallorca heeft misschien wel het mooiste ondiepe water van de Balearen: kilometers licht zand en een zee die traag dieper wordt. Iberostar Selection Albufera Playa is een 4-sterren adres met zwembad, gericht op gezinnen en all-inclusive-liefhebbers. In het hoogseizoen is het druk rond zwembad en boulevard, en de all-inclusive-keuze blijft beperkt tot het hotelaanbod, dus plan bewust een avond in een dorpsrestaurant. Fiets langs het S Albufera-natuurgebied, wandel naar de vuurtoren van Alcanada en eet daarna verse vis in de haven. Vergelijk hier meerdere aanbieders voor jouw Mallorca-week.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Iberostar Selection Albufera Playa?
Iberostar Selection Albufera Playa ligt in Playa De Muro, Balearen, Spanje.
Heeft Iberostar Selection Albufera Playa een zwembad?
Ja, er is een zwembad aanwezig op het terrein.
Is er gratis wifi?
Ja, gratis wifi is beschikbaar.
Hoeveel sterren heeft Iberostar Selection Albufera Playa?
Iberostar Selection Albufera Playa is een 4-sterren hotel in Playa De Muro, Balearen, Spanje.
Zijn er nadelen aan Iberostar Selection Albufera Playa?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Strandlocatie in Playa De Muro betekent in het hoogseizoen drukte rond zwembad en boulevard; wie absolute stilte zoekt, kiest beter een kleiner dorp landinwaarts. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij stedentrip-fans. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: all-inclusive-resort, aan-zee, familievriendelijk.

Vergelijk prijzen & aanbieders

7 aanbieders — sortering op prijs.

💡 Voor 7 nachten verschillen 2 aanbieders € 139 — zelfde accommodatie, zelfde reisduur. De overige aanbieders bieden een andere reisduur. Waarom verschillen die prijzen zo?

Boekie volgde de prijs 34 dagen: laagste € 210, midden € 769.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 473p.p.
Boek bij Reisknaller →
Corendon
All Inclusive · 3n
vanaf € 528p.p.
Boek bij Corendon →
Zoover
5n
vanaf € 751p.p.
Boek bij Zoover →
De vakantiediscounter
all inclusive · 5n
vanaf € 807p.p.
Boek bij De vakantiediscounter →
Suntip
6n
vanaf € 898p.p.
Boek bij Suntip →
Tjingo
All inclusive · 7n
vanaf € 1.007p.p.
Boek bij Tjingo →
Dutchflyguys
All inclusive · 7n
vanaf € 1.146p.p.
Boek bij Dutchflyguys →

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Mallorca.

Twijfels?

Liever meteen de beste deals zien? Die staan op één plek.

Prijzen zijn per persoon bij verblijf met twee personen op één kamer, inclusief vlucht. Prijzen kunnen gedurende de dag wijzigen. Aanbieders passen ze soms per uur aan. De prijs die je bij de aanbieder zelf ziet, is de prijs die geldt.

Zo regel je de rest

Boeken is het halve werk. Dit is wat er meestal nog komt kijken — inclusief wanneer je het niet nodig hebt.

Klik je door en sluit je iets af? Dan kan Boekie daar commissie voor krijgen. Vakantieboekie rekent jou geen toeslag; de partnerprijs is bindend en de volgorde hierboven hangt niet van de commissie af.