✓ Elke deal onder de gangbare prijs voor die bestemming✓ Alleen hotels met een gastenscore van 7,5 of hoger✓ Je boekt rechtstreeks bij de reisorganisatie
0
Grand Palladium Kantenah Resort & Spa cover

Grand Palladium Kantenah Resort & Spa

4★Riviera Maya · Mexico
vanaf € 1.653 p.p.
Boekie's indruk

Hotel in Riviera Maya. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenGastenscore 9,6All inclusiveVlucht inbegrepenlast minuteall inclusive mogelijk

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • strandvakantiegangers
  • rustzoekers
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualaan zee

Over deze accommodatie

In Riviera Maya, Mexico vind je een 4-sterren hotel. Verwacht een aan zee karakter. Spreekt stellen, strandvakantiegangers en rustzoekers aan. Iets om mee te rekenen: hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Vlucht én transfer zitten in de prijs. De vanafprijs hoort bij 8 nachten, inclusief all-inclusive.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Grand Palladium Kantenah Resort & Spa?
Grand Palladium Kantenah Resort & Spa ligt in Riviera Maya, Riviera Maya, Mexico.
Heeft Grand Palladium Kantenah Resort & Spa een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Het pakket is op all-inclusive-basis: eten en drinken inbegrepen.
Hoe boek ik Grand Palladium Kantenah Resort & Spa?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Grand Palladium Kantenah Resort & Spa verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Grand Palladium Kantenah Resort & Spa van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Grand Palladium Kantenah Resort & Spa gemiddeld een 9,6 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Grand Palladium Kantenah Resort & Spa?
Grand Palladium Kantenah Resort & Spa is een 4-sterren hotel in Riviera Maya, Riviera Maya, Mexico.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Grand Palladium Kantenah Resort & Spa past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Grand Palladium Kantenah Resort & Spa?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, aan zee.

Vergelijk prijzen & aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Tui★ Boekie's tip
All inclusive · 8n
vanaf € 1.653p.p.
Boek bij Tui →

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Riviera Maya.

Twijfels?

Liever meteen de beste deals zien? Die staan op één plek.

Prijzen zijn per persoon bij verblijf met twee personen op één kamer, inclusief vlucht. Prijzen kunnen gedurende de dag wijzigen. Aanbieders passen ze soms per uur aan. De prijs die je bij de aanbieder zelf ziet, is de prijs die geldt.

Zo regel je de rest

Boeken is het halve werk. Dit is wat er meestal nog komt kijken — inclusief wanneer je het niet nodig hebt.

Klik je door en sluit je iets af? Dan kan Boekie daar commissie voor krijgen. Vakantieboekie rekent jou geen toeslag; de partnerprijs is bindend en de volgorde hierboven hangt niet van de commissie af.