✓ Elke deal onder de gangbare prijs voor die bestemming✓ Alleen hotels met een gastenscore van 7,5 of hoger✓ Je boekt rechtstreeks bij de reisorganisatie
0
Parador de Santillana Gil Blas cover
+ 9 foto's

Parador de Santillana Gil Blas

4★Santillana del Mar · Spanje2 aanbieders
vanaf € 337 p.p.
Boekie's indruk

Hotel in Santillana del Mar. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenGastenscore 8,7enkel logieswifiparking

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • rustzoekers
  • gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualcomfortabel

Over deze accommodatie

Laat je meevoeren naar het charmante Santillana del Mar in Cantabrië, waar je verblijft in het 4-sterren Parador de Santillana Gil Blas. Deze historische plaats ademt een heerlijk rustige sfeer uit, zeer geschikt voor stellen en gezinnen met kinderen die willen genieten van de Spaanse cultuur en de groene omgeving. Wandel door de geplaveide straatjes, bewonder de middeleeuwse architectuur en proef de lokale lekkernijen. Houd er rekening mee dat deze accommodatie minder geschikt is voor wie een bruisend nachtleven zoekt. Verken de nabijgelegen kustlijn of de Picos de Europa voor een dag vol natuurpracht. Hier vergelijk je meerdere aanbieders voor jouw fijne vakantie.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Parador de Santillana Gil Blas?
Parador de Santillana Gil Blas ligt in Santillana del Mar, Cantabrië, Spanje.
Hoeveel sterren heeft Parador de Santillana Gil Blas?
Parador de Santillana Gil Blas is een 4-sterren hotel in Santillana del Mar, Cantabrië, Spanje.
Zijn er nadelen aan Parador de Santillana Gil Blas?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 4-sterren hotel in spanje. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, comfortabel.

Vergelijk prijzen & aanbieders

2 aanbieders — sortering op prijs.

💡 De prijzen hieronder verschillen tot € 81 — let op: reisduur en vertrekdata kunnen per aanbieder verschillen. Waarom verschillen die prijzen zo?

Boekie volgde de prijs 9 dagen: laagste € 154, midden € 418.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 337p.p.
Boek bij Reisknaller →
Tjingo
enkel logies · 7n
vanaf € 418p.p.
Boek bij Tjingo →

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Cantabrië.

Twijfels?

Liever meteen de beste deals zien? Die staan op één plek.

Prijzen zijn per persoon bij verblijf met twee personen op één kamer, inclusief vlucht. Prijzen kunnen gedurende de dag wijzigen. Aanbieders passen ze soms per uur aan. De prijs die je bij de aanbieder zelf ziet, is de prijs die geldt.

Zo regel je de rest

Boeken is het halve werk. Dit is wat er meestal nog komt kijken — inclusief wanneer je het niet nodig hebt.

Klik je door en sluit je iets af? Dan kan Boekie daar commissie voor krijgen. Vakantieboekie rekent jou geen toeslag; de partnerprijs is bindend en de volgorde hierboven hangt niet van de commissie af.